LaJuPe soutěž (od 15.4.2023 do 30.6.2023) – „Oblečení od nás na rok zdarma“

Zaregistrujte se a odpovězte na soutěžní otázku a můžete hrát o sleva na nákup ve výši 20% a 50%.
Nakupte a odpovězte na soutěžní otázku a můžete hrát o ceny 100% sleva na nákup a nebo oblečení na rok zdarma.

PRAVIDLA SOUTĚŽE „Oblečení od nás na rok zdarma“ (dále jen „Pravidla“)

Účelem těchto pravidel je stanovit úplné a jasné podmínky soutěže „Oblečení od nás na rok zdarma“ (dále jen „soutěž“). Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje podmínky uvedené soutěže. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

Výhry-ceny v soutěži

CENA = HLAVNÍ VÝHRA – „Oblečení od nás na rok zdarma“
Zdarma od nás dostanete dle Vašeho výběru:
Jarní oděv – 1 kus oděvu z našeho e-shopu z kategorie Šaty-Dámské sukně
Letní oděv – 1 kus oděvu z našeho e-shopu z kategorie Šaty-Dámské šaty
Podzimní oděv – 1 kus oděvu z našeho e-shopu z kategorie LaJuP-e-shop / Sukně / Dámské sukně / Celoroční sukně
Zimní oděv – 1 kus oděvu z našeho e-shopu z kategorie LaJuP-e-shop / Kabáty / Dámská sáčka a kabátky nebo z kategorie LaJuP-e-shop / Cardigany nebo z kategorie LaJuP-e-shop / Ponča
Módní doplněk – 1 kus z kategorie LaJuP-e-shop / Nákrčníky nebo z kategorie LaJuP-e-shop / Rukavice a čepice LaJuP-e-shop / Tašky plátěné

CENA – „Pět v českejch na stole“
Zdarma od nás dostanete dle Vašeho výběru zboží z našeho e-shopu https://www.lajupe.cz/lajup-e-shop/ v celkové maximální hodnotě 5.000 Kč (slovy pět tisíc korun českých), včetně dopravy zdarma.

CENA – „Kilo dolů“
Dostanete od nás slevu ve výši 100% na 1 kus oděvu nebo oděvního doplňku dle Vašeho výběru z našeho e-shopu https://www.lajupe.cz/lajup-e-shop
Slevu ve výši 100% můžete uplatnit na produkt zakoupený v rámci splnění podmínek účasti v soutěži nebo na jakýkoli další zakoupený produkt, včetně dopravy zdarma

CENA – „Za pade“
Dostanete od nás slevu ve výši 50% na 1 kus oděvu nebo oděvního doplňku dle Vašeho výběru z našeho e-shopu, včetně dopravy zdarma https://www.lajupe.cz/lajup-e-shop/

CENA – „Sorry jako – Cena útěchy“
Dostanete od nás slevu ve výši 20% na 1 kus oděvu nebo oděvního doplňku dle Vašeho výběru z našeho e-shopu https://www.lajupe.cz/lajup-e-shop/

Jak se zapojit do soutěže?

Pro zapojení do soutěže musíte splnit následující podmínky.
Zaregistrujte se na našich stránkách a přihlaste se k odběru Newsletteru a zároveň nám zašlete do 30.6.2023 na email info@lajupe.cz odpověď na soutěžní otázku. Automaticky budete zařazeni do soutěže o 4. nebo 5. cenu.
Nakupte na našem e-shopu v kategorii LaJuP-e-shop / Skladové zboží LaJuPe https://www.lajupe.cz/kategorie-produktu/skladove-zbozi-lajupe/ zboží v minimální hodnotě 1300 Kč (tisíc tři sta korun českých) a zároveň nám zašlete do 30.6.2023 na email info@lajupe.cz odpověď na soutěžní tipovací otázku, automaticky bude zařazeni do soutěže o 1. až 3. cenu.
E-mail s odpovědí na soutěžní tipovací otázku musí obsahovat Vaše jméno a příjmení, kontaktní adresu – ulici a číslo domu, město, PSČ a mobilní telefonní číslo.

Soutěžní otázka

Kolik gramů budou celkem vážit všechny rozbalené a plně nespotřebované špulky s nitěmi, které se budou nacházet v den stanovení výsledků ve firmě mimo šicí stroje.

Stanovení a vyhodnocení výsledků tipovací soutěže

Výsledek soutěžní otázky bude zveřejněn do 10 dnů od ukončení soutěže na našich webových stránkách. Výsledek soutěžní otázky bude zjištěn tak, že oba společníci firmy zváží všechny rozbalené a plně nespotřebované špulky s nitěmi, které se budou nacházet v den stanovení výsledků ve firmě mimo šicí stroje, v plastovém kbelíku na kuchyňské váze Soenhle. Hmotnost zaznamenají a poté zváží i prázdný plastový kbelík, ve kterém byly tyto špulky při vážení umístěny. Rozdíl těchto dvou zjištěných hmotností je výsledkem a zároveň správnou odpovědí na soutěžní otázku.
Výhercem 1. ceny se stává soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce.
Výhercem 2. ceny se stává soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je druhá nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce.
Výhercem 3. ceny se stává soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je třetí nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce.
Výhercem 4. ceny se stává soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je čtvrtá nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce.
Výhercem 5. ceny se stává soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je pátá nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce.
V případě, že několik soutěžících zašle email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, pořadí výherců 1. až 3. ceny bude určeno dle hodnoty jejich nákupu při jejich zapojení do soutěže.
Soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce a který zároveň během soutěže nakoupí na našem e-shopu zboží v celkové nejvyšší hodnotě ze všech soutěžících, kteří zašlou email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, se stává výhercem 1. ceny.
Soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce a který zároveň během soutěže nakoupí na našem e-shopu zboží v celkově druhé nejvyšší hodnotě ze všech soutěžících, kteří zašlou email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, se stává výhercem 2. ceny.
Soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce a který zároveň během soutěže nakoupí na našem e-shopu zboží v celkově třetí nejvyšší hodnotě ze všech soutěžících, kteří zašlou email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, se stává výhercem 3. ceny.
V případě, že několik soutěžících zašle email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, pořadí výherců 4. až 5. ceny bude určeno dle data a času při jejich zapojení do soutěže.
Soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce a který se zároveň během soutěže zaregistroval na našem e-shopu jako první ze všech soutěžících, kteří zašlou email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, se stává výhercem 4. ceny.
Soutěžící, který odpoví na znalostní soutěžní tipovací otázku a jím dle podmínek zaslaná odpověď je nejbližší správnému výsledku v soutěžní tipovací otázce a který se zároveň během soutěže zaregistroval na našem e-shopu jako druhý ze všech soutěžících, kteří zašlou email se stejnou odpovědí na soutěžní tipovací otázku, se stává výhercem 5. ceny.

Jak uplatnit výhru

Výhercům jednotlivých cen bude na jejich registrační email zaslán pro každou jednotlivou cenu/výhru slevový kód – kupon. Pro uplatnění výhry poté stačí tento kod-kupon při nákupu na e-shopu zadat na pokladně.

  1. Cena – výherci bude zasláno 5 slevových kódů pro jednotlivé skupiny produktů
  2. Cena – výherci bude zaslán slevový kód v hodnotě 5.000 Kč (pět tisíc korun českých) na nákup produktů na našem e-shopu
  3. Cena – výherci bude zaslán slevový kód v hodnotě 100% na nákup 1 produktu na našem e-shopu
  4. Cena – výherci bude zaslán slevový kód v hodnotě 50% na nákup 1 produktu na našem e-shopu
  5. Cena – výherci bude zaslán slevový kód v hodnotě 20% na nákup 1 produktu na našem e-shopu

Do závěrečného vyhodnocení soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří odpověděli na znalostní soutěžní tipovací otázku. Soutěž bude vyhodnocována podle odpovědí na znalostní soutěžní tipovací otázku.
Odeslanou odpověď na soutěž nelze zpětně opravit.

Vyhlášení výherců:

Vyhlášení výherců proběhne nejpozději 10 pracovních dnů po skončení soutěže. Oznámení o výhře a dalším postupu zašleme na uvedený e-mail výhercům. Výsledek soutěže včetně oznámení křestního jména a obce bydliště výherců bude umístěn za stránkách e-shopu.
Výherci soutěže bude o výhře informováni pomocí e-mailu nejpozději 10 pracovních dnů po skončení soutěže.
Výherci soutěže, kteří budou splňovat její podmínky, musí výhru vyčerpat do 31.12.2023.

Organizátor soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost KUGA s.r.o. zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka č. 29191, se sídlem Akátová 492/3, Liberec, PSČ 460 01, IČO 287 30 909, dále jen „Organizátor soutěže“

Účast v soutěži

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba s bydlištěm a doručovací adresou na území České republiky a Slovenské republiky, která akceptuje tato Pravidla soutěže. Účastníci soutěže nesmí být mladší 18 let.
Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo obdobném poměru k Organizátorovi a ani osoby těmto subjektům blízké.
Soutěž probíhá v období od 15.4.2023 do 30.6.2023.
Zapojením se do soutěže souhlasí soutěžící s pravidly této soutěže a zároveň tím dává souhlas ke zveřejnění svého křestního jména a města svého bydliště na internetových stránkách organizátora po vyhlášení výsledků soutěže.
Zasláním odpovědi na soutěžní otázku účastníci přijímají veškeré její podmínky.
Rozhodnutí Organizátora o všech otázkách, týkajících se soutěže, je konečné. Pravidla soutěže budou dostupná online během soutěže.
Do soutěže se není možné zapojit opakovaně. Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou. Při porušení tohoto pravidla bude soutěžící vyřazen ze soutěže.
Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze s jedním telefonním číslem a jednou e-mailovou adresou (soutěže se tedy nemůže zúčastnit jedna osoba s více telefonními čísly či e-mailovými adresami a ani více osob se stejným telefonním číslem či e-mailovou adresou) a zároveň smí zaslat pouze jednu jedinou odpověď na soutěžní otázku. Každý soutěžící účastí v soutěži potvrzuje, že je oprávněným uživatelem telefonního čísla a e-mailové schránky.
Zasláním emailu s odpovědí na soutěžní otázku Organizátorovi soutěže nevzniká soutěžícímu žádné právo na odměnu, honorář nebo jiné nároky jakékoliv povahy.

Práva a povinnosti organizátora soutěže:

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv přerušit, zkrátit, prodloužit či ukončit nebo změnit její pravidla, a to i bez udání důvodu a bez jakéhokoliv omezení a s účinností k okamžiku zveřejnění Organizátora na webových stránkách https://www.lajupe.cz.
Organizátor soutěže není zodpovědný za nekompletní nebo špatně zaslané emaily nebo špatně zodpovězenou soutěžní otázku.
Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována, a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.
Z účasti v soutěži mohou být rozhodnutím Organizátora soutěže vyloučeni účastníci soutěže, kteří svojí účastí způsobí škodu vůči Organizátorovi soutěže, dále mohou být vyloučeni soutěžící zneužívající či porušující Pravidla soutěže, či tací, kteří v souvislosti se soutěží, porušují práva nebo poškozují či ohrožují oprávněné zájmy Organizátora soutěže nebo jednají v rozporu s dobrými mravy nebo je u nich shledáno důvodné podezření z trestného činu podvodu či jiného nekalého jednání, které dopomohlo soutěžícímu k získání výhry.
Na výhru nevzniká právní nárok.

Souhlas se zpracováním osobních údajů, schválení pravidel

Přihlášením se do Soutěže dle Pravidel vyjadřuje Soutěžící svůj souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a Nařízení (EU) č. 2016/679 – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „GDPR“) ode dne účinnosti GDPR, Organizátorem soutěže jako správcem, případně dalšími osobami, se kterými jako zpracovatelem Organizátor soutěže uzavře příslušnou smlouvu. Souhlas Soutěžící uděluje zasláním kontaktních údajů zejména jméno, příjmení, mobilní telefon, neúplná adresa bydliště (obec) a e-mail (dále jen „Osobní údaje“), a to pro účely realizace Soutěže, vyhlášení výherců a předání výher, jakož i pro marketingové účely, tj. nabízení produktů a služeb Organizátora soutěže a jiných osob tvořících s ním koncern ve smyslu příslušné právní úpravy a jejich smluvních partnerů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č.480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Poskytnutí Osobních údajů je dobrovolné, neposkytne-li je Soutěžící, nelze jej do Soutěže zařadit.

Soutěžící má právo svůj souhlas se zpracováním Osobních údajů dle tohoto článku odvolat. Soutěžící bere na vědomí, že má práva dle ustanovení § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Organizátora soutěže těchto podmínek odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd.

Soutěžící má práva zejména dle §11, §12 a §21 zákona o ochraně osobních údajů, tj. zejména:
– na ochranu Osobních údajů;
– přístup k Osobním údajům;
– požadovat opravu Osobních údajů;
– kdykoliv bezplatně vyjádřit svůj nesouhlas s dalším zpracováním svých Osobních údajů, přičemž odvolání souhlasu musí být písemné;
– požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů (zejména je-li prováděno zpracování osobních údajů v rozporu s ochranou soukromého a osobního života či v rozporu se zákonem);
– v případě pochybností požadovat nápravu nesprávného či nezákonného zpracování osobních údajů, příp. se s podnětem obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů;
– požadovat informace ohledně zpracování Osobních údajů (vč. zdroje), povaze zpracování a příjemci (příp. kategorie příjemců) Osobních údajů;
– na omezení zpracování osobních údajů a právo vznést námitku proti zpracování Osobních údajů a
– požadovat likvidaci Osobních údajů.

V případě, že se Soutěžící stane výhercem jedné z výher v Soutěži, souhlasí též se zveřejněním Osobních údajů, v rozsahu křestní jméno a obec bydliště stránkách Organizátora soutěže a na webových stránkách Organizátora soutěže.

Souhlas Soutěžícího podle tohoto článku je udělen na dobu pěti (5) let od ukončení Soutěže.

Organizátor soutěže je oprávněn uchovávat statistická a analytická data, která byla sestavena průběžně na základě Osobních údajů, pod podmínkou, že Soutěžícího osobně neidentifikují.

Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k žádné sociální síti. Účastník soutěže je srozuměn a bere na vědomí, že poskytuje své informace Organizátorovi soutěže, a nikoliv žádné sociální síti. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány Organizátorovi soutěže.