Letní sukně

Letní sukně LaJuPe

jsou výhradně v České republice navrhované a šité sukně. LaJuPe jsou české sukně s ručně našívanými aplikacemi. Jsou vyrobené ze vzdušných materiálů příjemných na nošení jako je bavlna a chladivější viskóza. Naše letní sukně jsou vhodné pro nošení v teplejších měsících roku. Zároveň jsou letní sukně většinou vyráběny s designem výraznějších a veselejších barev, tak aby ladily s jarem a létem a doplněné jsou často jarními a letními květinovými motivy.

Letní sukně LaJuPe můžete nosit do práce, do školy, na nákupy, za zábavou i při mnoha dalších příležitostech. Oceníte jejich lehkost a příjemné nošení. Pružný pas s nápletem Vám zaručí pohodlné nošení i například v autě nebo celodenním sedavém zaměstnání. Sukně s tunýlkem Vám umožní sukni stáhnout do balónku.

Jak viskózové, tak bavlněné sukně je třeba adekvátním způsobem prát, tak aby nedošlo k jejich poškození. Doporučuje se zejména prát v ruce při nízké teplotě a nesušit v  sušičce. Obvyklý způsob žehlení je maximálně na stupeň 2, u bavlny také, jelikož látky obvykle obshují i elastanová vlákna (Lycra, Spandex).

Zobrazen 1. – 24. z 265 výsledků