Zimní sukně

Zimní sukně LaJuPe

jsou výhradně v ČR navrhované a ručně šité sukně. LaJuPe jsou české sukně s ručně našívanými aplikacemi. Vyrobené jsou z těžších a teplejších materiálů příjemných na nošení jako je vlna, popř. polyester. Pro vyšší pružnost a příjemnější nošení je obvykle použita i příměs elastanu. Naše zimní sukně jsou vhodné pro nošení v chladnějších měsících roku. Zároveň jsou zimní sukně většinou vyráběny v designu tlumenějších a teplejších barev, tak aby ladily s podzimem a zimou jak barevně, tak použitými motivy.

Zimní sukně LaJuPe můžete nosit při mnoha příležitostech. Díky vhodně zvoleným materiálům oceníte jejich příjemné nošení. Pružný pas s nápletem zaručuje pohodlné nošení i v autě nebo v celodenním sedavém zaměstnání. Sukně s tunýlkem dovolují sukni stáhnout do balónku.

Jak vlněné, tak bavlněné sukně je třeba vhodným způsobem ošetřovat, tak aby nedošlo k jejich poškození. Doporučuje se sukně zejména prát v ruce při nízké teplotě a nesušit je v  sušičce. U vlněných látek je nutné je čistit pouze chemicky.

Zobrazen 1. – 24. z 63 výsledků