Celoroční sukně

Celoroční sukně LaJuPe

Celoroční sukně LaJuPe jsou výhradně v Česku navrhované a ručně ušité sukně. LaJuPe jsou sukně s ručně obšívanými a našívanými aplikacemi a motivy. Vyrobené jsou z materiálů příjemných na nošení, převážně jeansoviny (rifloviny, denimu) z bavlny s elastanem. Naše sukně jsou vhodné pro nošení po většinu roku, s výjimkou velmi horkých či velmi chladných dnů. Zároveň jsou celoroční sukně vyráběny v široké škále designů tmavších i pastelových barev. Zároveň nabízejí nejširší škálu použitých motivů a našívaných aplikací.

Celoroční sukně LaJuPe můžete nosit po celý rok při mnoha příležitostech. Díky vhodně zvoleným materiálům oceníte jejich příjemné nošení. Pružný pas s nápletem podporuje pohodlné nošení i v autě nebo při celodenním sedavém zaměstnání. Sukně s tunýlkem umožňují sukni stáhnout do balónku.

Bavlněné (riflové) sukně je třeba vhodným způsobem ošetřovat, tak aby nedošlo k jejich poškození. Doporučuje se sukně zejména prát v ruce při nízké teplotě a nesušit je v  sušičce. Přestože se jedná o bavlnu, je třeba ji nežehlit na více než stupeň 2 kvůli příměsi elastanu (lycry, spandexu).

Zobrazen 1. – 24. z 228 výsledků