Cardigany

Cardigany LaJuPe jsou výhradně v Česku navrhované a ručně ušité kardigany pro ženy. LaJuPe jsou kardigany obvykle s ručně obšívanými a našívanými aplikacemi a motivy. Vyrobené jsou z materiálů příjemných na nošení, převážně ze silnějších a slabších bavlněných a směsových úpletů nebo svetroviny. Gramáž materiálu je vždy volena tak, aby kardigany byly buď dostatečně hřejivé, nebo naopak co nejlehčí. Cardigany LaJuPe jsou vyráběny v široké škále designů i barev.
Cardigany LaJuPe pro ženy lze nosit v zimě, na jaře i na podzim při mnoha příležitostech od víceméně sportovnějšího typu po kardigany vhodné pro oficiální společenské příležitosti či do zaměstnání. Díky vhodně zvoleným materiálům ocení ženy jejich příjemné nošení. Střihy kardiganů mohou být buď volnější, nebo jenom mírně vypasované, které podporují pohodlné nošení.
Podle typu použitého materiálu je třeba kardigany vhodným způsobem ošetřovat, tak aby nedošlo k jejich poškození. Na našich stránkách najdete u každých cardiganů nejen jejich složení, ale zároveň i pokyny k údržbě.

Zobrazuji všech 24 výsledků