PŘEPRAVNÍ MOŽNOSTI – DOPRAVA


Doprava zdarma

Dopravu zdarma od nás budete mít při útratě vyšší než 1300 Kč, tj. obvykle při nákupu již od 1 produktu.

Další možnosti, jak Vám dopravit Váš vybraný LaJuPe produkt jsou


Osobní odběr – 0 Kč

Rádi se s Vámi osobně setkáme v sídle naší firmy v Liberci. Zboží si můžete po předchozí domluvě vyzvednout na adrese Akátová 492/3 Liberec téměř kdykoli, kromě nočních hodin.

Česká pošta – 80 Kč

Zaslání Českou poštou v případě jednotlivých zásilek realizujeme jako doporučené psaní, jelikož zboží se vejde do bublinkové obálky. Jako doporučené psaní (dopis) zasílat drobné předměty s omezenými rozměry a hmotností.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Přepravní služba PPL – 110 Kč

Zboží je přepravní službou PPL doručováno v pracovní dny a v soboty.

V den doručení zásilky Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče.

Před doručením zásilky Vás bude řidič telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je v rozmezí 8:00 ráno a 18:00 večer.

Ve vybraných městech můžete využít i služby večerního doručení od 17.00-21.00 hodin (seznam měst, kde lze tuto službu využít).

V případě, že Vás přepravce nezastihne, zanechá Vám řidič oznámení a zásilku se pokusí doručit následující pracovní den.

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost neporušenosti obalu. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu, zásilku nepřebírejte.

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

V našem e-shopu je možné platit všemi typy platebních karet (EC/MC, Visa atd.)

Zároveň u nás můžete platit také převodem na účet předem. Proveďte prosím platbu přímo na náš účet 2301256121/2010. Prosím použijte jako variabilní symbol platby číslo Vaší objednávky uvedené v emailu zaslaném na Vaši adresu po dokončení objednávky. V zaslaném emailu zároveň najdete jako přílohu fakturu na objednané zboží.

Vaši objednávku začneme vyrábět až poté, co bude platba připsána na náš účet. Výroba obvykle trvá 2 týdny, takže zboží byste měli obdržet v rozmezí 2-3 týdnů od připsání platby.

Naše zboží bohužel není možné zasílat na dobírku, jelikož je vyrobené přesně pro Vás na Vaši postavu.