Doprava, platba

PŘEPRAVNÍ MOŽNOSTI – DOPRAVA


Doprava zdarma

Doprava zdarma od nás budete mít při útratě vyšší než 1800 Kč, tj. při nákupu 2 a více produktů. Zároveň Vám k zásilce přibalíme i malý dárek.

Další možnosti, jak Vám dopravit Váš vybraný LaJuPe produkt jsou


Osobní odběr – 0 Kč

Rádi se s Vámi osobně setkáme v sídle naší firmy v Liberci. Zboží si můžete po předchozí domluvě vyzvednout na adrese Akátová 492/3 Liberec téměř kdykoli, kromě nočních hodin.

Česká pošta – 80 Kč

Zaslání Českou poštou v případě jednotlivých zásilek realizujeme jako doporučené psaní, jelikož zboží se vejde do bublinkové obálky. Jako doporučené psaní (dopis) zasílat drobné předměty s omezenými rozměry a hmotností.

Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Přepravní služba PPL – 90 Kč

Zboží je přepravní službou PPL doručováno v pracovní dny a v soboty.

V den doručení zásilky Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče.

Před doručením zásilky Vás bude řidič telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je v rozmezí 8:00 ráno a 18:00 večer.

Ve vybraných městech můžete využít i služby večerního doručení od 17.00-21.00 hodin (seznam měst, kde lze tuto službu využít).

V případě, že Vás přepravce nezastihne, zanechá Vám řidič oznámení a zásilku se pokusí doručit následující pracovní den.

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost neporušenosti obalu. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu, zásilku nepřebírejte.

Vyzvednutí na některém z výdejních míst Uloženka – 70 Kč

Vaše zboží si můžete vyzvednout na některém z výdejních míst Uloženka ve Vašem okolí. Seznam výdejních míst si můžete prohlédnout přímo na stránkách Uloženky nebo vybrat v Pokladně z rozbalovacího menu, které se Vám načte po zaškrtnutí volby Uloženka v sekci Doručení.

Zásilku můžete sledovat on-line.

Vyzvednutí na některém z výdejních míst DPD ParcelShop – 70 Kč        

Vaši LaJuPe si také můžete vyzvednout na některém z výdejních míst DPD ParcelShop ve Vašem okolí. Seznam výdejních míst si můžete prohlédnout přímo na stránkách Uloženky nebo vybrat v Pokladně z rozbalovacího menu, které se Vám načte po zaškrtnutí volby Uloženka v sekci Doručení.

Zásilku můžete sledovat on-line.

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Zatím u nás můžete platit pouze převodem na účet předem.

Moc se omlouváme, platební karty budeme akceptovat již v brzké době.

Naše zboží také není možné zasílat na dobírku, jelikož je vyrobené přesně pro Vás na Vaši postavu.

Proveďte prosím platbu přímo na náš účet 2301256121/2010. Prosím použijte jako variabilní symbol platby číslo Vaší objednávky uvedené v emailu zaslaném na Vaši adresu po dokončení objednávky. V zaslaném emailu zároveň najdete jako přílohu fakturu na objednané zboží.

Vaše objednávka začneme vyrábět až poté, co bude platba připsána na náš účet. Výroba obvykle trvá 2 týdny, takže zboží byste měli obdržet v rozmezí 2-3 týdnů od připsání platby.

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This