Dámské sukně

Dámské sukně LaJuPe

Dámské sukně LaJuPe jsou výhradně v Česku navrhované a ručně ušité sukně pro ženy. LaJuPe jsou sukně s ručně obšívanými a našívanými aplikacemi a motivy. Vyrobené jsou z materiálů příjemných na nošení, převážně jeansoviny (rifloviny, denimu) z bavlny s elastanem, úpletů (směsi bavlny s elastanem), či viskózy nebo směsi polyesteru a viskózy, popř. pro chladnější odbobí z vlny či směsi vlny s polyesterem. Dámské sukně LaJuPe jsou vyráběny v široké škále designů i barev. Zároveň nabízejí nejširší škálu použitých motivů a našívaných aplikací stejně jako je tomu u dámských sukní.
Sukně LaJuPe lze nosit po celý rok při mnoha příležitostech. Díky vhodně zvoleným materiálům oceníte jejich příjemné nošení v každém počasí. Pružný pas s nápletem podporuje pohodlné nošení i pro celodenní použití. Sukně s tunýlkem umožňují sukni stáhnout do balónku.

Podle typu použitého materiálu je třeba sukně vhodným způsobem ošetřovat, tak aby nedošlo k jejich poškození. Na našich stránkách najdete u každé dásmké sukně nejen její složení, ale zároveň i pokyny k údržbě.

Zobrazen 1. – 24. z 340 výsledků