Kabáty

Kabáty, sáčka a kabátky LaJuPe jsou výhradně v Česku navrhované a ručně ušité sáčka pro ženy a dívky, kabátky pro ženy dívky a kabátky pro dívky. Jsou specifické ručně obšívanými a našívanými aplikacemi a motivy. Sáčka a kabátky jsou vyráběna z materiálů příjemných na nošení, převážně z bavlněných úpletů, příjemné měkké teplákoviny a pružné rifloviny. Dívčí kabáty jsou vyráběny z materiálů příjemných na nošení, převážně z flaušů, popř. těžších bavln, vždy s polyesterovými podšívkami. Gramáž materiálu je vždy volena tak, aby kabáty byly dostatečně hřejivé.
Dámská sáčka, dámské kabátka a dívčí kabáty LaJuPe jsou dostupné v široké škále designů i barev.
Dámská sáčka a kabátky LaJuPe pro ženy lze nosit zejména na jaře a na podzim při mnoha příležitostech – od víceméně sportovnějšího typu po sáčka a kabátky vhodné pro oficiální společenské příležitosti či do zaměstnání. Střih sáček a kabátků může být buď volnější, nebo vypasovaný podle typu zvoleného materiálu, tak aby podporoval pohodlné nošení.
Kabáty LaJuPe pro děti a dívky lze nosit v zimě, na jaře i na podzim při mnoha příležitostech. Díky vhodně zvoleným materiálům ocení vaše dcery či vnučky jejich příjemné nošení. Střih kabátů může být buď volnější (u flaušů) nebo vypasované (bavlny), které podporují pohodlné nošení.

Zobrazuji všech 6 výsledků