Nákrčníky

Nákrčníky LaJuPe jsou výhradně v Česku navrhované a ručně ušité pro ženy a dívky všech věkových kategorií. Firma LaJuPe je vyrábí z důvodu nezbytné originality s ručně obšívanými a našívanými aplikacemi a motivy. Proto se každý výrobek může v detailech mírně odlišovat od jiného stejného vzoru. Vyrobené jsou z materiálů příjemných na nošení, převážně ze silnějších polyesterových či směsových úpletů nebo svetroviny. Gramáž materiálu je vždy volena tak, aby byly dostatečně hřejivé a zároveň co nejlehčí. Nákrčníky LaJuPe jsou vyráběny v široké škále designů i barev, obvykle však v nekříklavých barvách, zejména proto, aby je bylo možno sladit s většinou svrchního ošacení.
Nákrčníky LaJuPe pro ženy lze nosit v zimě i na podzim při mnoha příležitostech a je možno je používat jako oboustranné, kdy jedna strana má vzor a výšivku, druhá je jednobarevná bez výšivky.
Podle typu použitého materiálu je třeba nákrčníky vhodným způsobem ošetřovat, tak aby nedošlo k jejich poškození. Na našich stránkách najdete u každých nákrčníků nejen jejich složení, ale zároveň i pokyny k údržbě.

Zobrazen 1. – 24. z 25 výsledků